HETMANKA: ODKRYWAM - TWORZĘ - ROZWIJAM SIĘ






Kontakt:

adres: ul. Czarnieckiego 2
80-239 Gdańsk-Wrzeszcz
tel: (+48 58) 341 09 20
fax: (+48 58) 341 09 20

Kadra pedagogiczna


Kadra Pedagogiczna


Dyrektor szkoły: mgr Barbara Sławińska

Wicedyrektor: mgr Małgorzata Popow


Nauczyciele w roku szkolnym 2017 / 2018:


  • Biedrzycka Katarzyna – przyroda, geografia, technika
  • Babińska Bożenna – świetlica szkolna
  • Budzińska Anna – świetlica szkolna
  • Czajkowska Iwona – pedagog specjalny
  • Dankiewicz Hanna – j. angielski
  • Gołąbowska Halina – gimnastyka korekcyjna
  • Gołębiowska Agnieszka – wychowanie przedszkolne
  • Goralska Agata – edukacja wczesnoszkolna
  • Hausner Iwona – edukacja wczesnoszkolna
  • Jakimcio Paweł - religia
  • Jokiel Alicja – świetlica szkolna
  • Jagiełło - Królikowska Marlena – wychowanie przedszkolne
  • Kamiński Damian – muzyka, j. angielski
  • Kądziołka Lidia – biblioteka szkolna
  • Kęsik Emilia – biologia, wdż
  • Kminikowska Anita – edukacja wczesnoszkolna
  • Korpet Mirosława - logopeda
  • Krawiec - Szpręga Joanna – świetlica szkolna
  • Lisińska Anna – j. polski, doradztwo zawodowe
  • Machul Anna - religia
  • Markuszewicz Irena – j. niemiecki
  • Mocarska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  • Modrzewski Ireneusz – wychowanie fizyczne
  • Możdżer Aleksandra – świetlica szkolna
  • Myszewska Katarzyna – historia, etyka
  • Orłowska - Mrozek Hanna - religia
  • Piotrowska Kamila – wychowanie przedszkolne
  • Płoszyńska Iga – j. angielski
  • Popiołek Anna– świetlica szkolna
  • Półjanowska Hanna – edukacja wczesnoszkolna
  • Prarat - Szymańska Magdalena – pedagog szkolny
  • Różycka Kamila – wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
  • Rułka Grażyna – edukacja wczesnoszkolna
  • Speina Joanna – logopeda, pedagog specjalny
  • Stankiewicz Anna - matematyka
  • Szewc Wojciech – wychowanie fizyczne
  • Tkaczyk Tomasz – j. niemiecki
  • Uszkiewicz Wioletta – j. polski
  • Weis Izabela – matematyka, fizyka
  • Wiśniewska Alina – świetlica szkolna, wdż
  • Wrona Jadwiga – edukacja wczesnoszkolna
  • Zawada Izabela - informatyka
  • Zabieglińska Ada - plastyka



Pracownicy administracji i obsługi

Pracownicy administracji:


  • Piątek Grażyna – starszy referent
  • Jerszewska Ewa – specjalista ds. administracji

Pracownicy obsługi:


  • Ałunowska Anna
  • Andruczyk Celina
  • Brunke Kazimierz
  • Kultys Danuta
  • Moenert Dorota
  • Pilipiuk Teresa

Pracownicy kuchni:


  • Dobrzyńska Elżbieta
  • Flejszar Anna
  • Kiebak Katarzyna
  • Wardowska Marlena

© 2006 - 2014 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stefana Czarnieckiego w Gdańsku

Facebook