HETMANKA: ODKRYWAM - TWORZĘ - ROZWIJAM SIĘ






Kontakt:

adres: ul. Czarnieckiego 2
80-239 Gdańsk-Wrzeszcz
tel: (+48 58) 341 09 20
fax: (+48 58) 341 09 20

Zajęcia pozalekcyjne


Koła przedmiotowe, koła zainteresowań, zespoły wyrównawcze i inne zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018:




KOŁA ZAINTERESOWAŃ: KLASY I - III

Nauczyciel

Nazwa

Klasa

Dzień i godziny zajęć

Biedrzycka Katarzyna

I pomoc przedmedyczna

Kl. III

Zajęcia cykliczne w ramach zajęć szkolnych

Dankiewicz Hanna

Koło j. angielskiego

KL. IV - VIII

poniedziałek 13.30 - 14.15

Goralska Agata

Koło ekologiczne

Kl. I - III

piątek 12.30 - 13.15

Kamiński Damian

Koło wokalne

Kl. IV - VIII

czwartek 14.30 - 15.15

Kądziołka Lidia

KIK- Maraton Czytelniczy

KL. IV - VIII

zgodnie z planem konkursu

Kęsik Emilia vakat biol.

Koło biologiczne

KL. IV - VIII

Wtorek 15.30 – 16.16

Kminikowska Anita

Koło Małego Twórcy

Kl. I - III

Poniedziałek 14.30 – 15.15

Machul Anna

Koło biologiczne

KL. IV - VIII

środa 15.30 - 16.15

Markuszewicz Irena

Koło j. niemieckiego

KL. IV - VIII

czwartek 13.30 - 14.15

Mocarska Agnieszka

Maraton Czytelniczy

Kl. II - III

zgodnie z planem konkursu

Modrzewski Ireneusz

basen, GOKF

KL. VIII

wg. planu

Myszewska Katarzyna

Koło "Podróże w czasie"

KL. IV - VIII

piątek 13.40 – 14.25

Popow Małgorzata

Koło chemiczne

KL. VII - VIII

wtorek 8.00 – 8.45

Prarat - Szymańska Magdalena

Koło wolontariatu + SU

KL. IV - VIII

cyklicznie, wg. planu

Różycka Kamila

Gheerleader`s

Kl. IV - VII

środa 13.45 – 14.30
czwartek 13.45 – 14.30

Tkaczyk Tomasz

Przygotowanie do egzaminu DSD1

Kl. VII - VIII

poniedziałek 14.30 – 16.00

Uszkiewicz Wioletta

Koło polonistyczne

KL. IV - VIII

czwartek 8.00 - 8.45

Zawada Izabela

Koło komputerowe – „Programiści”

KL. II - III

czwartek 12.45 - 13.30

Zabieglińska Ada

Koło plastyczne

KL. IV - VIII

wtorek 14.30 - 15.15

Różycka Kamila

SKS – siatkówka

Kl. VII - VIII

piątek 16.00 – 17.30



ZAJĘCIA POMOCOWE

Nauczyciel

ZDW

Klasa

Dzień i godziny zajęć

Czajkowska Iwona

2g. j.pol. 4c

Kl. IV c

poniedziałek, piątek 12.35 – 13.20

Krawczyk Ewa

zdw mat kl.4

Kl. IV

wtorek 13.40 - 14.25

Krawiec - Szpręga Joanna

zdw j. polski 4a,4b,4c

Kl.IV

czwartek 13.30 - 14.15

Lisińska Anna

zdw kl.5a

Kl. Va

wtorek 8.00 - 8.45

Piotrowska Kamila

zdw _0

„0”b

wg. planu

Popiołek Anna

zdw_0

„0”a

wg. planu

Płoszyńska Iga

przygotowanie do sprawdzianu kl. VIII

Kl. VIII

środa 8.00 - 8.45

Półjanowska Hanna

zdw 1a,1b

Kl. 1a, 1b

wtorek 14.30 - 15.15

Rułka Grażyna

zdw 2a,2b

Kl. 2a,2b

środa 12.30 - 13.15

Stankiewicz Anna

zdw mat kl. 8

KL. VIII b

wg. planu

Uszkiewicz Wioletta

korekcyjno - kompensacyjne

Kl. VII

wtorek 8.00 – 8.45
piątek 8.00 – 8.45

Wrona Jadwiga

zdw 3b

KL. IIIb

wtorek 12.30 - 13.15

Weis Izabela

przygotowanie do sprawdzianu kl VIII

kl. VIII a

poniedziałek 14.30 - 15.15

Zawada Izabela

korekcyjno - kompensacyjne

Kl. IIIa, Va, Vb, VI a, VIb

wg. planu



DODATKOWE ZAJĘCIA

Zajęcia / Organizator

Prowadzący

Dzień i godziny zajęć

Tańce - GABI

Prowadząca: Joanna Michalkiewicz

Środa 14.30 – 15.15

AKADEMIA PIŁKARSKA

Prowadzący: Piotr Maliszewski

Poniedziałek 16.10 – 17.10
Środa 15.30 – 16.30

KARATE

Prowadzący: Kamil Młynarski

Wtorek 16.20 – 17.20
czwartek 16.20 - 17.20

GIT PARKOUR

Prowadzący: Karolina Bołdysz

Środa 17.00 – 18.00

JĘZYK ANGIELSKI – „ABC SCHOOL”

Prowadzący: – „ABC SCHOOL”

Czwartek – wg. planu dla poszczególnych grup





© 2006 - 2014 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stefana Czarnieckiego w Gdańsku

Facebook