HETMANKA: ODKRYWAM - TWORZĘ - ROZWIJAM SIĘ






Kontakt:

adres: ul. Czarnieckiego 2
80-239 Gdańsk-Wrzeszcz
tel: (+48 58) 341 09 20
fax: (+48 58) 341 09 20

Osiągnięcia


OSIĄGNIĘCIA i SEMESTR 2017/2018


Analiza ocen klasyfikacyjnych wystawionych w klasach IV – VI z poszczególnych przedmiotów – średnie klas IV – VII




Nagrodę Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w nauce oraz wysoką kulturę osobistą – Zofia Zięty 6b


Wykres średnich wyników klasyfikacyjnych wystawionych z poszczególnych przedmiotów w kl. IV – VII




Uczniowie wyróżniający się w nauce:

klasa imię i nazwisko ucznia
0aAdrianna Formela, Jan Kaczmarek – Goczoł, Maciej Meier, Marcel Zakrzewski
0bZuzanna Kirjak, Łucja Męczykowska
0cMarita Dębska, Agata Jarosz, Michał Rosiek, Jan Szwaczkiewicz, Bartosz Willich
1aNatalia Szultka, Franciszek Owczarczak, Wiktoria Staszewska, Nazar Skryński, Krzysztof Lisowski, Kaja Stromska
1bJulian Derengowski, Weronika Mai, Lena Kalinowska, Julia Papierska, Maja Markowska, Natalia Khmilowska
2aMaja Nagórska, Magdalena Bielawa, Monika Grzybowska, Helena Morawska, Maria Szwaczkiewicz, Zuzanna Gucwa, Zofia Neubauer – Vasquez, Adam Paduch, Jan Czapran
2bMaja Galikowska, Maciej Grzybowski, Olaf Jędrzejewski, Katarzyna Lisowska, Julia Matuszak, Patryk Sak, Daria Vetter
3aZuzanna Marchilewicz, Jagoda Jercha, Aniela Gradomska, Dorota Jereczek, , Piotr Samborski, Łukasz Machalski
3bNatalia Drózd, Jakub Egiert, Karolina Jeszke, Lena Kalinowska, Natalia Mirkiewicz, Julia Niewierowska, Michalina Uszkiewicz
3cZuzanna Biernath, Alicja Glogier, Joanna Gorczyńska, Milena Markiewicz, Paulina Łangowska, Martyna Milgiewicz, Roksana Nagelska, Antonina Warchoł
4aZofia Kolka 5,58, Agata Janowicz 5,5, Weronika Staszak 5,42 Adam Janowicz 5,33, Martyna Gawlik 5,33, Magdalena Garus 5,25, , Antoni Solski 5,0, Natalia Marynowska 4,92, Szymon Warywoda 4,92, Aleksandra Żyromska 4,92, Filip Krause 4,83, Nikola Łabasiewicz 4,83
4bBartosz Golak 5,67, Matylda Kaczmarek – Gaczoł 5,45 Katarzyna Jezierska 5,4, Wiktoria Pawłowska 5,4, Sara Golińska 5,36, Weronika Skutnik 5,1, Aleksandra Czarkowska 5,0, Wojciech Domerecki 5,0, Amelia Chlebowicz 4,9, Irina Sidenkowa 4,9, Natalia Vetter 4,9, Sandra Syga 4,83
5aHanna Szczot 5,5, Antonii Grabowski 5,25, Łukasz Bowżyk 5,25, Oliwia Rychlicka 5,09, Nela Szumotalska 4,83, Patrycja Sadowska 4,83,
5bIda Charmuszko 5,33, Jeremiasz Pastuszka 5,0, Kacper Biernath 4,92, Agnieszka Garus 4,83 Kilian Myśliński 4,83, Zuzanna Stokłosa 4,83, Jakub Olszewski 4,75 Anna Zgryziewicz 4,75
6aMateusz Gorczyński 4,83 Kinga Żarnecka 4,75 Karolina Breczko 4,79
6bZofia Zięty 5,75 Błażej Jeszke 5,67 Gabriela Fiłończuk 5,25, Aleksandra Egiert 5,08 Franciszek Bielak 4,92 Pola Owczarczak 4,83
7aHanna Kalinowska 5,5 Julia Żyromska 5,4 Mateusz Gawlik 5,2 Oskar Wałdoch 5,1 Domicjan Jedrzejewski 4,9 Paweł Nowak 4,9 Maria Półtorak 4,8 Zuzanna Warywoda 4,8
7bCzaja Julia 5,43 Julia Koszek 4,86 Aleksandra Ciemińska 4,79


PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017


Analiza ocen klasyfikacyjnych wystawionych w klasach IV – VI z poszczególnych przedmiotów:



Nagrodę Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w nauce, sukcesy w ogólnopolskich zawodach sportowych oraz wysoką kulturę osobistą: Domicjan Jędrzejewski 6a

Jednorazowe stypendium - Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia w nauce i wysokie wyniki w konkursach otrzymali:

  • Zofia Stankiewwicz 4a,
  • Ida Charmuszko 4b,
  • Agnieszka Garus 4b,
  • Gabryiela Fiłończuk 5b,
  • Błażej Jeszke 5b,
  • Julia Czaja 6b,
  • Domicjan Jędrzejewski 6a

Nagrodę "Małego Hetmańczyka" otrzymali:

  • Magdalena Garus i Weronika Staszak - 3a
  • Sara Golińska i Bartosz Golak – 3b


Uczniowie wyróżniający się w nauce, typowani do nagród książkowych:

klasa imię i nazwisko ucznia
0aWojciech Jackiewicz, Wiktoria Staszewska
0bLena Kalinowska, Joanna Lange, Maja Markowska, Fabian Burdziński
1aMonika Grzybowska, Maja Nagórska, Magdalena Bielawa, Helena Morawska, Maria Szwaczkiewicz, Zuzanna Gucwa, Adam Paduch, Zofia Neubauer – Vasquez,
1bMaciej Grzybowski, Olaf Jędrzejewski, Katarzyna Lisowska, Julia Matuszak, Iwona Skocka, Patryk Sak, Daria Vetter, Julia Burdzińska
2aAniela Gradomska, Dorota Jereczek, Zuzanna Marchilewicz, Jagoda Jercha, Amelia Kajkowska, Krystian Krefta, Piotr Samborski, Łukasz Machalski
2bNatalia Drózd, Jakub Egiert, Karolina Jeszke, Natalia Mirkiewicz, Szymon Młotkowski, Julia Niewierowska, Michalina Uszkiewicz, Dominik Karolczuk, Lena Kalinowska
2cZuzanna Biernath, Alicja Glogier, Joanna Gorczyńska, Oliwier Juszczyk, Milena Markiewicz, Martyna Milgiewicz, Roksana Nagelska, Antonina Warchoł
3aMagdalena Garus, Martyna Gawlik , Adam Janowicz, Agata Janowicz, Zofia Kolka, Weronika Staszak, Natalia Marynowska, Szymon Warywoda, Aleksandra Żyromska
3bSara Golińska, Bartosz Golak, Katarzyna Jezierska, Weronika Skutnik, Julia Zwara, Wiktoria Pawłowska, Natalia Vetter, Aleksandra Czarkowska
4aPatrycja Łuczak 5,82, Zofia Stankiewicz 5,75, Hanna Szczot 5,5, Maja Stromska 5,42, Nela Szumotalska 5,33, A. Grabowski 5,25, Maciej Mikos 5,25, Patrycja Sadowska 5,25, Jakub Gucwa 5,08, Zuzanna Paduch 5,0, D. Sawicki 5,0, Lena Stolc 4,92, Nikola Ślimak 4,92
4bIda Charmuszko 5,83Kacper Biernath 5,58Agnieszka Garus 5,42 Jeremiasz Pastuszka 5,42 Kilian Myśliński 5,33Zuzanna Stokłosa 5,17 Szymon Jercha 5,08 Dominika Sznurkowska 5,0Krzysztof Formela 4,92 Maciej Woronkiewicz 4,92 Jakub Olszewski 4,92 Katarzyna Pozorska 4,91 Michał Osmański 4,75 Anna Zgryziewicz 4,75
5aMateusz Gorczyński 5,42 Kinga Żarnecka 5,17Jan Cwajgart 5,1 Igor Jędrzejewski 4,92 Liliana Chodoń5,0 Karolina Breczko 4,85 Zuzanna Kurpińska 4,83 Natasza Szypułka 4,83 Oliwia Antonowicz 4,75 Nikola Kozłowska 4,75
5bZofia Zięty 5,83 Błażej Jeszke 5,83 Aleksandra Egiert 5,5 Gabriela Fiłończuk 5,42, Pola Owczarczak 5,25 Dominik Król 5,17 Franciszek Bielak 4,92 Mateusz Wojciechowski 4,92 Tomasz Kugiel 4,83
6aJulia Żyromska 6,0 Hanna Kalinowska 5,67 Paweł Nowak 5,67 Marta Niklas 5,58 Zuzanna Warywoda 5,58 Mateusz Gawlik 5,42 Domicjan Jedrzejewski 5,33 Maria Półtorak 5,33 Oskar Wałdoch 5,33 Martna Zakrzewska 5,08 Paulina Jasińska 4,92 Szymon Bowżyk 4,83Hanna Kijewska 4,75
6bCzaja Julia 6,0 Eligiusz Jakimiuk 5,45 Aleksandra Ciemińska 5,42 Martyna Laskowska 5,33 Oskar Wojdyło 5,33 Jan Parszutowicz 5,27Wojciech Machalski 5,17Julia Koszek 5,08 Jakub Łańcucki 5,0 Daniel Stelęgowski 4,83 Wiktoria Sarota 4,75


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I SEMESTRZE 2016 / 2017



Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce – Julia Żyromska 6a


Do uczniów szczególnie wyróżniających się nauce w roku szkolnego 2016/2017 zaliczyć można:

klasa imię i nazwisko ucznia
0aWojciech Jackiewicz, Wiktoria Staszewska
0bLena Kalinowska, Maja Markowska, Marcin Szmitko
1aMonika Grzybowska, Maja Nagórska, Magdalena Bielawa, Helena Morawska, Maria Szwaczkiewicz, Zuzanna Gucwa, Zofia Neubauer – Vasquez,
1bMaciej Grzybowski, Olaf Jędrzejewski, Katarzyna Lisowska, Julia Matuszak, Iwona Skocka, Krystian Mróz, Patryk Sak Wojciech
2aAniela Gradomska, Dorota Jereczek, Zuzanna Marchilewicz, Jagoda Jercha, Krystian Krefta, Piotr Samborski, Łukasz Machalski
2bNatalia Drózd, Jakub Egiert, Karolina Jeszke, Natalia Mirkiewicz, Julia Niewierowska, Michalina Uszkiewicz, Dominik Karolczuk, Lena Kalinowska
2cZuzanna Biernath, Alicja Glogier, Joanna Gorczyńska, Milena Markiewicz, Roksana Nagelska, Antonina Warchoł
3aMartyna Gawlik , Adam Janowicz, Agata Janowicz, Zofia Kolka, Weronika Staszak, Natalia Marynowska
3bSara Golińska, Bartosz Golak, Katarzyna Jezierska, Weronika Skutnik, Julia Zwara, Wiktoria Pawłowska
4aZofia Stankiewicz 5,83, Patrycja Łuczak 5,73, Hanna Szczot 5,67, Patrycja Sadowska 5,4, Maja Stromska 5,33, Zuzanna Paduch 5,08, Nikola Ślimak 5,08, Jakub Gucwa 5,0, Maciej Mikos 4,83, Lena Stolc 4,83
4bIda Charmuszko 5,5 Kacper Biernath 5,4 Kilian Myśliński 5,4 Agnieszka Garus 5,3 Dominika Sznurkowska 5,25 Katarzyna Pozorska5,17 Maciej Woronkiewicz 5,17 Krzysztof Formela 5,08 Jeremiasz Pastuszka 5,08 Zuzanna Stokłosa 5,0 , Anna Zgryziewicz 4,92 Alice Fairless 4,82
5aMateusz Gorczyński 5,1Kinga Żarnecka 4,83 Igor Jędrzejewski 4,83 Liliana Chodoń 4,75 Jan Cwajgart 4,75
5bZofia Zięty 5,75 Błażej Jeszke 5,67 Aleksandra Egiert 5,25 Gabriela Fiłończuk 5,25 Franciszek Bielak 5,0 Pola Owczarczak 4,92 Dominik Król 5,0Tomasz Kugiel 4,83 Mateusz Wojciechowski 4,83
6aJulia Żyromska 5,7 Hanna Kalinowska 5,6Zuzanna Warywoda 5,5 Paweł Nowak 5,4 Mateusz Gawlik 5,3Marta Niklas 5,3 Martna Zakrzewska 5,3 Domicjan Jedrzejewski 5,1 Hanna Wójcik 5,1 Szymon Bowżyk 4,8 Oskar Wałdoch 4,8
6bCzaja Julia 5,75Oskar Wojdyło 5,25 Jan Parszutowicz 5,18 Aleksandra Ciemińska 5.08 Martyna Laskowska 5,08 Wojciech Machalski 5,0 Julia Koszek 4,92



OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2015 / 2016

Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska

Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska przyznana uczennicom Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdańsku

  • Julia Czaja
  • Emilia Juźwiak
  • Maria Muszyńska
  • Aleksandra Szultka

GRATULUJEMY!


wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni




  • Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymała - Julia Czaja 5b
  • Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska otrzymali – Julia Czaja 5b, Aleksandra Szultka 6a, Maria Muszyńska 6a, Emilia Juźwiak 6a
  • Nagrody Patrona Szkoły – „Srebrną Buławkę” otrzymali: Aleksandra Szultka 6a, Maria Muszyńska 6a, Adam Szczot 6a, Julia Nowak 6b, Maja Domżalska 6b, Maria Grabowska 6b
  • Nagrodę „Małego Hetmańczyka” otrzymali: Agnieszka Garus 3b, Jeremiasz Pastuszka 3b, Zuzanna Paduch 3a, Nela Szumotalska 3a.


Uczniowie wyróżniający się w roku szkolnym 2015 / 2016

klasa imię i nazwisko ucznia
0aMonika Grzybowska, Maciej Grzybowski, Danuta Paszkowska, Maria Szwaczkiewicz, Helena Wojakowska
0bJulia Matuszak, Wojciech Drapella
0cDaria Vetter, Olaf Jedrzejewski, Kornel Leszek, Rafał Pawiński, Monika Przybyszewska
1aZuzanna Marchilewicz, Jagoda Jercha, Aniela Gradomska, Krystian Krefta, Piotr Samborski, Łukasz Machalski, Dorota Jereczek, Jacek Połubiński
1bZuzanna Czyżnikiewicz, Natalia Drózd, Jakub Egiert, Karolina Jeszke, Natalia Mirkiewicz, Szymon Młotkowski, Julia Niewierowska, Michalina Uszkiewicz,
1cJakub Wojewódka, Zuzanna Biernath, Alicja Glogier, Milena Markiewicz, Roksana Nagelska,
2aMartyna Gawlik , Adam Janowicz, Agata Janowicz, Zofia Kolka, Weronika Staszak, Szymon Warywoda
2bSara Golińska, Bartosz Golak, Natalia Vetter, Weronika Skutnik, Aleksandra Czarkowska, Julia Zwara
3aPatrycja Sadowska, Hanna Szczot, Maja Stromska, Patrycja Łuczak, Maciej Mikos, Zuzanna Paduch, Lena Stolc, Nela Szumotalska, Nikola Ślimak, Łukasz Bowżyk,
3bKacper Biernath, Krzysztof Formela, Jeremiasz Pastuszka, Katarzyna Pozorska, Dominika Sznurkowska, Zuzanna Stokłosa, Anna Zgryziewicz, Ida Charmuszko
4aMateusz Gorczyński 5,42 Jan Cwajgart 5,33 Nikola Kozłowska 5,25 Kinga Żarnecka 5,17 Natasza Szypułka 5,09 Zuzanna Krupińska 5,08 Liliana Chodoń 5,0 Igor Jędrzejewski 4,92 Oliwia Antonowicz 4,92 Karolina Breczko 4,92
4bZofia Zięty 6,0 Błażej Jeszke 5,92 Aleksandra Egiert 5,75 Gabriela Fiłończuk 5,64 Franciszek Bielak 5,58 Pola Owczarczak 5,42 Dominik Król 5,08 Martyna Marchilewicz 4,92 Mateusz Wojciechowski 4,75
5aHanna Kalinowska 6,0 Julia Żyromska 6,0 Paweł Nowak 5,77 Mateusz Gawlik 5,75 Domicjan Jedrzejewski 5,67 Marta Niklas 5,54 Oskar Wałdoch 5,54 Zuzanna Warywoda 5,54 Martna Zakrzewska 5,46 Szymon Bowżyk 5,4 Maria Półtorak 5,38 Hanna Kijewska 4,8 Hanna Wójcik 4,8
5bCzaja Julia 6,0 Eligiusz Jakimiuk 5,64 Oskar Wojdyło 5,33 Julia Koszek 5,25 Wojciech Machalski 5,17 Martyna Laskowska 5,08 Daniel Stelągowski 4,83 Jakub Łańcucki 4,75 Aleksandra Ciemińska 4,75
6aMaria Muszyńska 6,0 Aleksandra Szultka 5,92 Adam Szczot 5,58 Hubert Kalinowski 5,5 Oliwia Chechłowska 5,42 Emilia Juźwiak 5,33 Patryk Sawuk 5,33 Patrycja Nowak 5,08 Sandra Czechowicz 5,0 Wiktor Krużyński 5,18, Agata Braclawiec 4,75, Natalia Mikołajczyk 4,75
6bJulia Nowak 6,0 Maja Domżalska 5,75 Adam Błaszkiewicz 5,67 Maria Grabowska 5,67 Julia Leowska 5,5 Martyna Marynowska 5,16 Aleksandra Andruszkiewicz 5,08 Zuzanna Nowak 4,75


Wyniki klasyfikacji po I semestrze roku szkolnego 2015/2016

Średnie wyniki poszczególnych klas w I semestrze roku szkolnego 2015 / 2016



Uczniowie wyróżniający się w nauce

klasa imię i nazwisko ucznia
0aMonika Grzybowska, Danuta Paszkowska, Maria Szwaczkiewicz, Helena Wojakowska
0bJulia Matuszak, Julia Samborska
0cDaria Vetter, Rafał Pawiński, Zuzanna Deyk
1aZuzanna Marchilewicz, Jagoda Jercha, Aniela Gradomska, Krystian Krefta, Piotr Samborski, Łukasz Machalski, Dorota Jereczek, Jacek Połubiński
1bNatalia Drózd, Jakub Egiert, Karolina Jeszke, Natalia Mirkiewicz, Julia Niewierowska, Michalina Uszkiewicz, Hubert Donaj
1cJakub Wojewodka, Zuzanna Biernath, Alicja Gloger
2aMartyna Gawlik , Adam Janowicz, Agata Janowicz, Zofia Kolka, Weronika Staszak
2bSara Golińska, Bartosz Golak, Natalia Vetter, Weronika Skutnik, Aleksandra Czarkowska
3aPatrycja Sadowska, Hanna Szczot, Maja Stromska, Patrycja Łuczak, Maciej Mikos, Zuzanna Paduch, Lena Stolc, Nela Szumotalska, Nikola Ślimak, Łukasz Bowżyk, Kacper Jemielita
3bKacper Biernath, Jakub Deresz, Krzysztof Formela, Jeremiasz Pastuszka, Katarzyna Pozorska, Dominika Sznurkowska, Zuzanna Stokłosa, Anna Zgryziewicz, Maciej Woronkiewicz
4aJan Cwajgart 5,42 Natasza Szypułka 5,1 Mateusz Gorczyński 5,08 Kinga Żarnecka 5,0 Karolina Breczko 5,0 Nikola Kozłowska 4,9 Oliwia Antonowicz 4,75 Zuzanna Krupińska 4,75
4bBłażej Jeszke 5,75 Aleksandra Egiert 5,58 Gabriela Fiłończuk 5,5 Zofia Zięty 5,42 Pola Owczarczak 5,33 Martyna Marchilewicz 5,17 Dominik Król 5,08 Franciszek Bielak 5,08 Tomasz Kugiel 5,0
5aJulia Żyromska 5,75 Hanna Kalinowska 5,67 Maria Półtorak 5,58 Mateusz Gawlik 5,58 Paweł Nowak 5,42 Domicjan Jedrzejewski 5,42 Zuzanna Warywoda 5,25 Marta Niklas 5,25 Oskar Wałdoch 5,17 Martyna Zakrzewska 5,17 Szymon Bowżyk 4,92
5bCzaja Julia 5,92, Eligiusz Jakimiuk 5,36 Jan Parszutowicz 5,36 Julia Koszek 5,25 Oskar Wojdyło 5,17 Wojciech Machalski 5,08 Wiktoria Sarota 4,92 Martyna Laskowska 4,92 Jakub Łańcucki 4,75 Aleksandra Ciemińska 4,75
6aMaria Muszyńska 5,8 Aleksandra Szultka 5,75 Adam Szczot 5,58 Hubert Kalinowski 5,42 Emilia Juźwiak 5,42 Oliwia Chechłowska 5,17 Patryk Sawuk 5,08 Sandra Czechowicz 4,83
6bJulia Nowak 5,92 Maja Domżalska 5,58 Adam Błaszkiewicz 5,33 Julia Leowska 5,33 Martyna Marynowska 5,0 Maria Grabowska 5,25 Aleksandra Andruszkiewicz 5,17


Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymała
uczennica klasy 6b - Julia Nowak


Julia Nowak



Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdańsku w roku szkolnym 2015 / 2016

Nagrody Prezydenta

Dnia 15.09.2015r. cztery uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione za rok szkolny 2014/2015 Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w nauce, wysokie lokaty w konkursach i zawodach sportowych:

  • Babinek Julia
  • Muszyńska Maria
  • Osińska Zuzanna
  • Witek Aleksandra

GRATULUJEMY!


wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdańsku w roku szkolnym 2014 / 2015


Wyniki klasyfikacji w roku szkolnym 2014 / 2015



Uczniowie typowani do nagród

  • Nagroda Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce – Maria Muszyńska kl. 5a
  • Nagroda Patrona Szkoły - odznaka „Srebrna Buławka” – Julia Babinek 6b, Dominika Kokoszka 6a, Zuzanna Osińska 6a, Melita Szymula 6b
  • Nagroda Patrona Szkoły „Mały Hetmańczyk” – Nikola Kozłowska 3a, Kinga Żarnecka 3a, Gabriela Fiłończuk 3b, Zofia Zięty 3b
  • Uczniowie typowani do Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska – Julia Babinek 6b, Maria Muszyńska 5a, Aleksandra Witek 6a, Zuzanna Osińska 6a
  • Uczennica typowana do Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego – Julia Babinek 6b

Świadectwa z wyróżnieniem tzw. „Czerwony Pasek” - 66 uczniów (47,5%)


Wyniki sprawdzianu uczniów klas VI (j. polski, matematyka, j. angielski)



Wyniki sprawdzianu uczniów klas VI cz. 1 i cz.2



Najwyższe wyniki Sprawdzianu uzyskali:

Julia Babinek 6b (laureatka Kuratoryjnego Konkursu z J. Polskiego) - uzyskując 100% z każdej części, Zuzanna Osińska 6a – uzyskując 100% z każdej części oraz Oskar Petsch 6b - uzyskując wynik 98%.




Julia Babinek z kl.6 b laureatką Wojewódzkoego Konkursu Języka Polskiego

Tegoroczny Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego już rozstrzygnięty! Z radością informujemy, że nasza uczennica Julia Babinek z klasy 6b znalazła się w gronie laureatów tego najważniejszego konkursu polonistycznego. Jako laureatka została zwolniona z I części sprawdzianu szóstoklasistów, uzyskując 100% punktów z tej części egzaminu kończącego szkołę podstawową. Gratulujemy Julce!




Stypendium Dyrektora Szkoły za osiagnięcia w nauce i wzorowe zachowanie otrzymuje
Julia Babinek kl. 6b


Osiągnięcia uczniów klas I - III

  • 1a Magdalena Garus, Martyna Gawlik, Adam Janowicz, Agata Janowicz, Zofia Kolka, Kacper Marchilewicz, Weronika Staszak
  • 1b Wojciech Domerecki, Sara Golińska, Bartosz Golak, Wiktoria Pawłowska, Weronika Skutnik, Natalia Vetter, Julia Zwara
  • 2a Patrycja Sadowska, Hania Szczot, Maja Stromska, Patrycja Łuczak, Maciej Mikos, Zuzanna Paduch, Nikola Slimak, Nela Szumotalska
  • 2b Kacper Biernath, Szymon Jercha, Jeremiasz Pastuszka, Katarzyna Pozorska, Zuzanna Stokłosa, Dominika Sznurkowska, Anna Zgryziewicz
  • 3a Oliwia Antonowicz, Karolina Breczko, Igor Jędrzejewski, Nikola Kozłowska, Kinga Żarnecka
  • 3b Aleksandra Egiert, Gabriela Fiłończuk, Filip Jacaszek, Błażej Jeszke, Dominik Król, Tomasz Kugiel, Martyna Marchilewicz, Pola Owczarczak, Zosia Zięty

Osiągnięcia uczniów klas IV - VI

  • 4a Maria Półtorak - 5,46
  • 4a Zuzanna Warzywoda- 5,23
  • 4a Paweł Nowak - 5,23
  • 4a Hanna Kalinowska - 5,23
  • 4a Domicjan Jędrzejewski - 5,23
  • 4a Mateusz Gawlik - 5,23
  • 4a Julia Żyromska - 5,15
  • 4a Hanna Wójcik - 5,0
  • 4a Oskar Wałdoch - 5,0
  • 4b Julia Czaja - 5,76
  • 4b Julia Koszek - 5,15
  • 4b Martyna Laskowska - 5,0
  • 5a Maria Muszyńska - 5,67
  • 5a Adam Szczot - 5,42
  • 5a Oliwia Chechłowska - 5,12
  • 5a Sandra Czechowicz - 5,0
  • 5a Hubert Kalinowski - 5,0
  • 5a Aleksandra Szulika - 5,0
  • 5b Julia Nowak - średnia 5,42
  • 5b Adam Błaszkiewicz - 5,58
  • 5b Maja Domżalska - 5,42
  • 5b Maria Grabowska - 5,33
  • 5b Zuzanna Nowak - 5,33
  • 5b Julia Leowska - 5,33
  • 5b Aleksandra Andruszkiewicz - 5,25
  • 5b Martyna Marynowska - 5,0
  • 6a Zuzanna Osińska - średnia - 5,58
  • 6a Dominika Kokoszka - 5,17
  • 6a Igor Górski - 5,08
  • 6b Julia Babinek - 5,55
  • 6b Melita Szymula - 5,55
  • 6b Krzysztof Dąbrowski - 5,33
  • 6b Weronika Kurr - 5,25
  • 6b Wiktoria Prusinowska - 5,0

wyróżnieni





Ola Reglińska, za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014 otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów.

GRATULUJEMY!




Dnia 25.09.2014r. cztery uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione za rok szkolny 2013/2014 Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w nauce, wysokie lokaty w konkursach i zawodach sportowych:

  • Osińska Zuzanna
  • Pieprz Natalia
  • Reglińska Aleksandra
  • Witek Aleksandra

wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni
wyróżnieni



Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdańsku w roku szkolnym 2013 / 2014


Wyniki klasyfikacji rocznej w klasach IV - VI



Wynik sprawdzianu po klasie VI - zestawienie porównawcze


WYNIK SPRAWDZIANU PO KLASIE VI - ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE



Wyniki uczniów uzyskane podczas sprawdzianu – kwiecień 2014 r. w standardach: czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji, wykorzystywanie wiedzy w praktyce


Wyniki uczniów uzyskane podczas sprawdzianu – kwiecień 2014 r.


Wyniki w poszczególnych standardach



Uczniowie typowani do nagród:

  • Uczniowie typowani do nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Gdańska - Aleksandra Reglińska 6a, Natalia Pieprz 6a, Aleksandra Witek 5a, Zuzanna Osińska 5a
  • Nagroda Patrona Szkoły – "Srebrna Buławka": Bartosz Graczkowski (średnia ocen 6,0), Oskar Łabasiewicz (średnia ocen 5.63), Aleksandra Reglińska (średnia ocen 6,0), Natalia Pieprz (średnia ocen 6,0), Adrianna Kruszyńska (średnia ocen 5,0)
  • Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce – Zuzanna Osińska 5a (średnia ocen 6,0)
  • Nagroda "Małego Hetmańczyka" dla uczniów po I etapie edukacyjnym: Julia Czaja, Paula Dacka, Zuzanna Bunkowska, Mata Niklas


Najwazniejsze osiągnięcia uczniów w konkursach ogólnopolskich

Konkurs Laureaci
Kangur matematyczny wyróżnienia A. Błaszkiewicz 4b
E. Juźwiak 4a
A. Reglińska 6a
Kangur Maluch wyróznienie B. Bieszke 2b
J. Parszutowicz 3b
Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Ojczyzna Polszczyzna" wyróżnienia A. Reglińska 6a
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Olimpus" laureaci M. Muszyńska 4a (m.10)
Julia Babinek 5b (m.17)
Natalia Pieprz 6a (m.14)
Ogólnopolski konkurs na opracowanie hasła do słownika "Pomorskie ABC Przestrzeni" I miejsce A. Reglińska 6a
Natalia Pieprz 6a


Najważniejsze osiągnięcia uczniów w konkursach wojewódzkich

Konkurs Laureaci
„Maraton czytelniczy” laureatki A. Reglińska 6a
Natalia Pieprz 6a
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureatka A. Reglińska 6a
Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalistka A. Reglińska 6a
Wojewódzki Konkurs o Bałtyku III miejsce M. Muszyńska 4a
Z. Osińska 5a
J. Babinek 5b
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej „Woda źródłem życia” I miejsce D. Stelęgowski 3b
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Legendy gdańskie w obiektywie” I miejsce A. Garus 1b


Osiągnięcia sportowe

Konkurs Laureaci
Międzynarodowy Turniej
Minisiatkówki,,Platan Cup 2014r.
Półfinał Pomorskiej Ligi
Minisiatkówki Dziewcząt Kinder
2014
Finał Pomorskiej Ligi Minisiatkówki
Dziewcząt Kinder 2014.
Turniej Grupy GPEC Pomorska
Liga Minisiatkówki
6 miejsce

3 miejsce

2 miejsce
gra w „trójkach” - 1
miejsce,
gra w „dwójkach” - 3
miejsce
Aleksandra Witek 5a
Gdańskie Igrzyska Młodzieży szkolnej „Dwa ognie usportowione dziewcząt” VI miejsce N. Górska – Rutkowska, Maja Domzalska, Martna Marynowska, Natalia Ukleja, Aleksandra Reglińska, Róża Petsch, Sandra Czechowicz, Wiktoria Łubiarz, Iza Greszler, Zuzanna Nowak, Aleksandra Andruszkiewicz, Marysia Grabowska i Julia Nowak, Julia Leowska
Mistrzostw Gdańska w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt, II miejsce, Aleksandra Reglińska, Klaudia Kobus, Natalia Pieprz, Adrianna Kruszyńska, Julia Raczyńska, Róża Petsch, Aleksandra Witek, Sandra Jakubiec, Aleksandra Aleksandra Andruszkiewicz, Marysia Grabowska i Julia Nowak.


Wyniki klasyfikacji w I semestrze roku szkolnego 2013 / 2014


Wyniki klasyfikacji w I semestrze roku szkolnego 2013 / 2014



Informacje o uczniach wyróżniających się w nauce

W roku szkolnego 2013/2014 w trakcie procesu dydaktyczno – wychowawczego dokonano rozpoznania uczniów pod kątem ich uzdolnień i zainteresowań. Do uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce zaliczy można:

  • 1a - Patrycja Sadowska, Hanna Szczot, Maja Stromska, Patrycja Łuczak, Maciej Mikos, Maksymilian Wenta, Zuzanna Paducz
  • 1b - Kacper Biernath, Jakub Deresz, Katarzyna Pozorska, Anna Prill, Patrycja Sarnowska, Dominika Sznurkowska
  • 2a - Breczko Karolina, Kozłowska Nikola, Morawiak Maksymilian, Szewczuk Alicja, Kacper Mikusiński, Kinga Żarnecka, Liliana Chodań
  • 2b - Egiert Aleksandra, Jacaszek Filip, Jeszke Błażej, Król Dominik, Owczarczak Pola, Zięty Zofia, Fiłończuk Gabriela, Martyna Marchilewicz
  • 3a - Bunkowska Zuzanna, Gawlik Mateusz, Niklas Marta, Półtorak Maria, Hanna Kalinowska, Paweł Nowak
  • 3b - Czaja Julia, Dacka Paula, Ciemińska Aleksandra, Sarota Wiktoria, Laskowska Martna,

Uczniowie klas IV – VI ze średnią powyżej 5,0 - GRATULUJEMY !

  • 6a Natalia Pieprz - średnia 6,0
  • 6a Aleksandra Reglińska - średnia 6,0
  • 6a Bartosz Graczkowski - średnia 5,9
  • 5a Zuzanna Osińska - średnia 5,67
  • 5b Julia Babinek - średnia 5,5
  • 4a Maria Muszyńska - średnia 5,5
  • 5a Dominika Kokoszka - średnia 5,33
  • 4b Julia Nowak - średnia 5,23
  • 6a Oskar Łabasiewicz - średnia 5,2
  • 4a Adam Szczot - średnia 5,2
  • 4b Adam Błaszkiewicz - średnia 5,15
  • 4b Maja Domżalska - średnia 5,15
  • 4b Maria Grabowska - średnia 5,15
  • 4b Zuzanna Nowak - średnia 5,15
  • 4b Zuzanna Nowak - średnia 5,15
  • 4b Julia Leowska - średnia 5,1
  • 5b Weronika Kurr - średnia 5,1
  • 5b Oskar Petsch - średnia 5,1
  • 4a Hubert Kalinowski - średnia 5,0
  • 5a Natalia Rogawska - średnia 5,0


Wyniki Sprawdzianu w klasach szóstych w roku szkolnym 2012/2013


W roku szkolnym 2012 / 2013 w Sprawdzianie wzięli udział uczniowie klasy 6a i 6b.

Tegoroczny zestaw zadań był umiarkowanie trudny.

Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie rozwiązywali zadania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania, korzystania z informacji, wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce i rozumowania.

Średni wynik naszej szkoły wynosi 27,26 pkt. (68,15%)

Porównanie średnich wyników klas, szkoły, miasta , województwa, kraju:

Porównanie średnich wyników klas, szkoły, miasta , województwa, kraju

Procentowe wyniki w poszczególnych standardach:

Procentowe wyniki w poszczególnych standardach

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013:

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012 / 2013

Średnia szkoły – 4,35



Uczniowie typowani do nagród:

Decyzją Rady Pedagogicznej - za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych - nagrodzeni zostają następujący uczniowie:


NAGRODĘ PATRONA SZKOŁY - „SREBRNĄ BUŁAWKĘ” OTRZYMUJĄ:

  • Anna Czachor VI a
  • Klaudia Czowsz kl. VI a
  • Marta Kossakowska kl. VI a
  • Zofia Miąskowska kl. VI a
  • Radosław Mikos kl. VI a
  • Natalia Witulska kl. VI a
  • Adrian Żebrowski VI b

NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W NAUCE:

  • Radosław Mikos 6a

DO NAGRODY PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA ORAZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO WYTYPOWANI ZOSTALI:

  • Aleksandra Reglińska 5a
  • Anna Czachor 6a
  • Marta Kossakowska 6a
  • Radosław Mikos 6a
  • Natalia Pieprz 5a
  • Igor Górniewicz 6b


Uczniowie wyróżniający się w nauce:

W roku szkolnego 2012/2013 do uczniów wyróżniających się w nauce zaliczyć można:

  • 1a - Karolina Breczko, Igor Jedrzejewski, Nkola Kozłowska, Zuzanna Kurpińska, Mateusz Kruszyński, Alicja Szewczuk, Kinga Żarnecka, Maksymilian Morawiak,
  • 1b - Aleksandra Egiert, Dominik Król, Filip Jacaszek, Błażej Jeszke, Martyna Marchilewicz, Pola Owczarczak, Tyberiusz Szczepanek, Maria Tymczuk, Zosia Zięty, Gabriela Fiłończuk, Karolina Mikołajczyk
  • 2a - Zuzanna Bunkowska, Mateusz Gawlik, Domincjan Jędrzejewski, Marta Niklas, Paweł Nowak, Maria Półtorak, Oskar Wałdoch, Zuzanna Warzywoda, Martyna Zakrzewska, Julia Żyromska
  • 2b - Julia Czaja, Paula Dacka, Aleksandra Ciemińska, Wiktoria Sarota, Bartosz Marczyk
  • 3a - Emilia Juźwiak, Adam Szczot, Wiktoria Łubiarz, Oliwia Chechłowska, Maria Muszyńska,
  • 3b - Aleksandra Andruszkiewicz, Maja Domżalska, Adam Błaszkiewicz, Julia Nowak, Zuzanna Nowak, Julia Leowska, Maria Grabowska, Marta Prill
  • 4a - Zuzanna Osińska, Dominika Kokoszka, Igor Górski, Natalia Rogawska, Julia Wilińska, Agata Chodoła, Aleksandra Witek, Tamara Chodań, Klaudia Jóźwiak, Emilia Sas, Jakub Teleszewski, Alicja Grzymowicz
  • 4b - Julia Babinek, Oskar Petsch, Melita Szymula, Maja Konczakowska, Weronika Kurr, Helena Jacaszek, Wiktoria Prusinowska, Sebastian Brodziak
  • 5a - Bartosz Graczkowski, Oskar Łabaniewicz, Aleksandra Reglińska, Natalia Pieprz, Michał Lipiec,
  • 5b - Joanna Gyurkovich, Patrycja Ćwiklińska, Damian Sokołowski, Piotr Ulicki, Adrianna Kruszyńska,
  • 6a - Anna Czachor, Radosław Mikos, Natalia Wituska, Klaudia Czowsz, Radosław Mikos, Marta Kossakowska, Zofia Miąskowska, Klaudia Miszewska, Adam Jóźwiak , Joanna Kubicka
  • 6b - Żebrowski Adrian, Magdalena Król, Igor Górniewicz, Michał Miesikowski


Osiągnięcia uczniów w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i międzyszkolnych:

  1. Ogólnopolski Konkurs „Ojczyzna Polszczyzna” – finalistka Aleksandra Reglińska 5a
  2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur – Maluch” – wyróżnienie A. Błaszkiewicz 3b
  3. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – laureatka Aleksandra Reglińska 5a
  4. II Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „1 z 10” – I miejsce Maria Muszyńska 3a
  5. Wojewódzki Konkurs j. angielskiego „Humor po angielsku” – I miejsce dla zespołu z SP 17
  6. Wojewódzki Maraton czytelniczy – finalistka Natalia Pieprz 5a
  7. III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej „Woda źródłem życia” – III miejsce Julia Babinek 4a, wyróżnienie Maria Grabowska 3b.
  8. XVII Wojewódzki Konkurs Teatralny „Magiczne baśnie” – nagroda Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny dla zespołu teatralnego przy SP 17.
  9. Wojewódzki Konkurs Historyczny „Historia Pomorza Gdańskiego” – IV miesce Radosław Mikos 6a
  10. Wojewódzki Konkurs „Wiersze Pana Tuwima” – III miejsce Julia Nowak 3b
  11. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ulubione postacie z bajek” – wyróżnienie M. Domżalska 3b
  12. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zwyczaje wielkanocne” – III miejsce Tomek Kugiel, wyróżnienie Oliwia Florek 3a.
  13. Wojewódzki Konkurs Historyczny „Moja Pomorska Rodzina” – III miejsce Klaudia Łapińska 5a, Aleksandra Reglińska 5a, Julia Babinek 4a
  14. Wojewódzki konkurs Recytatorski z okazji Dnia Książki – I miejsce Aleksandra Reglińska 5a i Oskar Petsch 4b
  15. IV Wojewódzki Konkurs „Odkrywamy Talenty na Pomorzu” – wyróżnienie Maja Konczakowska 4b i Ludwik Okułowicz 4b.
  16. Wojewódzki Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych – IV miejsce Franek Piosik 6b, Aleksandra Reglińska 5a, Bartosz Graczkowski 5a.
  17. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny XI 2012 - I miejsce Maja Domżalska 3b
  18. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wrzeszczu - I miejsce Anna Czachor 6a, II miejsce Radek Mikos 6a, III miejsce Ola Reglinska 5a, IV miejsce Marta Kossakowska 6a
  19. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „Przedświąteczne Pomorskie Krajobrazy” - III miejsce Anna Czachor 6a, Radek Mikos 6a, Marta Kossakowska 6a, Zofia Miąskowska 6a
  20. III Miedzyszkolny Mikołajkowy Turniej Unihokeja - IV miejsce dla klasy 3b
  21. I inne na szczeblu miedzyszkolnym i szkolnym.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!



Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2012/2013



Wyniki klasyfikacji za I semestr roku szkolnego 2012/2013

Uczniowie szczególnie wyróżniający się w nauce

  • 1a – Karolina Breczko, Nikola Kozłowska, Maksymilian Morawiak, Alicja Szewczuk
  • 1b – Aleksandra Egiert, Filip Jacaszek, Błażej Jeszke, Dominik Król, Karolina Mikołajczyk, Pola Owczarczak, Tyberiusz Szczepanek, Zofia Zięty, Gabriela Fiłończuk
  • 2a – Zuzanna Bunkowska, Mateusz Gawlik, Marta Niklas, Maria Półtorak, Oskar Wałdoch, Zuzanna Warywoda, Hanna Wójcik
  • 2b – Julia Czaja, Paula Dacka, Aleksandra Ciemińska, Wiktoria Sarota, Martyna Laskowska,
  • 3a - Emilia Jóźwiak, Adam Szczot, Wiktoria Łubiarz, Oliwia Chechłowska, Maria Muszyńska, Nowak Patrycja
  • 3b - Aleksandra Andruszkiewicz, Maja Domżalska, Adam Błaszkiewicz, Julia Nowak, Zuzanna Nowak, Julia Leowska, Grabowska Maria
  • 4a - Zuzanna Osińska 5,46 Dominika Kokoszka 5,23
  • 4b - Julia Babinek 5,76 Melita Szymula 5,58 Oskar Petsch 5,0 Maja Konczakowska 5,0
  • 5a - Bartosz Graczkowski (5,58), Oskar Łabariewicz (5,0), Aleksandra Reglińska (6,0), Natalia Pieprz (6,0)
  • 5b - Adrianna Kruszyńska (5,1)
  • 6a - Anna Czachor 5,7 Radosław Mikos 5,5 Natalia Wituska 5,5 Klaudia Czowsz 5,2 Marta Kossakowska 5,3 Zofia Miąskowska 5,5 Klaudia Miszewska 5,1 Adam Juźwiak 5,2
  • 6b - Żebrowski Adrian 5,27 Magdalena Król 5,0

Nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymała uczennica klasy 5a – Aleksandra Reglińska


Wynik sprawdzianu próbnego w klasie VI w roku szk. 2012/2013

Próbny sprawdzian dla klas VI (organizowany przez MERITUM – Centrum Pomiarowo – Dydaktyczne) przeznaczony był dla wszystkich uczniów zarówno bez dysfunkcji, jak i ze stwierdzoną dysfunkcją rozwojową. Na rozwiązanie wszystkich zadań przewidziano 60 min (90 min – dla uczniów ze stwierdzoną dysfunkcją rozwojową). Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań uczeń mógł otrzymać 40 pkt. Zestaw zawierał 26 zadań, w tym 20 było zamkniętych i 6 otwartych. Poprzez zadania zamieszczone w arkuszu egzaminacyjnym sprawdzano opanowanie umiejętności kluczowych z pięciu kategorii: czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • Średni wynik szkoły wynosi 25,65/40 punktów, co stanowi 64,1%
  • Średni wynik klasy 6a wynosi 27,55 pkt co stanowi 68,9%.
  • Średni wynik klasy 6b wynosi 23,41 pkt co stanowi 58,5%.
  • Najwyższy wynik uzyskała uczennica kl. 6a Anna Czachor– 38 pkt ( 95%).

Analiza wyników próbnego sprawdzianu:

Analiza wyników próbnego sprawdzianu


  1. Analiza wyników wskazuje, że zadania badające umiejętności z zakresu ww. standardów okazały się dla uczniów umiarkowanie trudne, a zadania z zakresu standardu II (badającego umiejętność pisania) – łatwe.
  2. Najsłabiej uczniowie poradzili sobie z zadaniami ze standardu V (wykorzystywanie wiedzy w praktyce).


Rok szkolny 2011/2012



Najważniejsze osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2011/2012

Średnia szkoły – 4,27

Średnia frekwencja – 91,8%

Wyniki Sprawdzianu w klasach VI:

Najwyższe wyniki na Sprawdzianie w klasach VI uzyskali:

  • Emilia Jabłońska - 40 pkt,
  • Adam Chomenko – 39 pkt,
  • Zofia Jujka – 39pkt,
  • Albert Błaut – 38pkt

Porownanie średnich wyników sprawdzianu szkoły, miasta,
województwa i kraju

Porownanie średnich wyników sprawdzianu szkoły , miasta, województwa i kraju


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Absolwenci szkoły nagrodzeni Nagrodą Patrona Szkoły – "Srebrną Buławką":

  1. Piotr Andruszkiewicz,
  2. Emilia Jabłońska,
  3. Zofia Jujka,
  4. Sebastian Włodarczyk,
  5. Julia Wróblewska,
  6. Małgorzata Gusman,
  7. Karolina Pawlików.

Uczniowie klas IV – VI wyróżnieni świadectwem z "Czerwonym paskiem" i nagrodą książkową:

klas VI: Emilia Jabłońska – 6,0; Zofia Jujka - 6,0; Piotr Andruszkiewicz – 5,63; Julia Wróblewska - 5,54; Małgorzata Gusman – 5,45; Monika Gusman – 5,45; Adam Chomenko – 5,36; Karolina Pawlików – 5,27; Kaczorowski Karol – 5,2; Piotr Kuciewicz – 5,2; Małgorzata Skiba - 5,18; Piotr Chodoła - 5,09; Kaja Łubniewska – 4,9; Marcin Matysek – 4,9; Kuba Nowak – 4,9;

klas V: Anna Czachor – 5,9; Radosław Mikos – 5,9; Marta Kossakowska – 5,8; Natalia Witulska – 5,7; Adrian Żebrowski – 5,66; Filip Nowakowski – 5,6; Zofia Miąskowska – 5,5; Magda Król – 5,5; Adam Juźwiak – 5,4; Klaudia Miszewska – 5,4; Klaudia Czowsz – 5,3; Sara Szweda – 5,09; Igor Górniewicz – 4,83

klas IV: Graczkowski Bartosz – 6,0; Natalia Pieprz – 6,0; Ola Reglińska – 6,0; Adrianna Kruszyńska – 5,5; Oskar Łabasiewicz – 5,4; Piotr Ulicki – 5,3; Lipiec Michał – 5,22; Patrycja Ćwiklińska – 5,2; Joanna Gyurkovich – 5,1; Artur Sarnowski – 5,0; Oskar Myrcha – 4,75; Damian Sokołowski – 4,9


Uczniowie wyróżnieni tytułem "Hetmańczyka" – za właściwe zachowanie, postawę godną naśladowania oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły:

Paweł Nowak 1a, Oliwia Cejer 1b, Wiktoria Łubiarz 2a, Maja Domzalska 2b, Agata Chodoła 3a, Mateusz Król 3b, Julia Babinek 3c, Bartosz Graczkowski 4a, Marcin Taciak 4b, Anna Czachor 5a, Adrian Żebrowski 5b, Zofia Jujka 6a, Małgorzata Gusman 6b.


Laureaci konkursów w roku szkolnym 2011/2012

Konkursy interdyscyplinarne dla uczniów szkół podstawowych:

  • język polski z historią – 4 finalistów
  • matematyka z przyrodą – 4 finalistów

Inne konkursy:

Dziedzina Konkurs Laureaci etapu wojewódzkiego Laureaci etapu ogólnopolskiego
artystyczne XVI Wojewódzki Konkurs Teatralny „Teatralne Euro 2012” 1
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „20 lat Straży Pożarnej” 2
Ogólnopolski konkurs komputerowy „Zwierzaki – cudaki” 1
Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Ruch drogowy w piosence” 1 (zespół)
sportowe Wojewódzkie rozgrywki w unihokeju 1 (zespół)
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej „Złota Sztafeta” 1 (zespół)
przedmiotowe Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Muszelka” 3
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” 2 1
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „Ojczyzna – polszczyzna” 4 2
Wojewódzki Konkurs Orograficzny dla klas I - III 1 (zespół)
X Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas V 1
II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o j. polskim „Słowa, słówka, słóweczka” 2
Wojewódzki Konkurs czytelniczy „Maraton czytelniczy” 3
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „1 z 10” 2
I Wojewódzki Konkurs j. angielskiego „Humor po angielsku” 1 (zespół)
Konkurs j. polskiego i matematyki „Gdańskie Lwy” kl. III i V 2


Porównanie wyników próbnego sprawdzianu – listopad 2011

Porównanie wyników próbnego sprawdzianu – listopad 2011



Porównanie wyników próbnego sprawdzianu – listopad 2011

Porównanie wyników próbnego sprawdzianu – listopad 2011



Wzorowi uczniowie

klasa imię i nazwisko średnia
1a Nowak Paweł
1b Czaja Julia
2a Muszyńska Maria
2b Nowak Julia
3a Chodowa Agata
3b Kokoszka Dominika
3c Babinek Julia
4a Reglińska Aleksandra 6.0
4a Pieprz Natalia 5.9
4a Graczkowski Bartosz 5.9
4a Łobasiewicz Oskar 5.3
4b Ćwiklińska Patrycja 5.0
4b Ulicki Piotr 5.1
5a Czachor Anna 5.7
5a Miąskowska Zofia 5.4
5a Witulska Natalia 5.4
5a Czwosz Klaudia 5.3
5a Kossakowska Marta 5.3
5a Mikos Radosław 5.3
5a Miszewska Klaudia 5.3
5a Nowakowski Filip 5.2
5a Jóźwiak Adam 5.0
5b Żebrowski Adrian 5.5
5b Król Magdalena 5.25
6a Jabłońska Emilia 5.72
6a Jujka Zofia 5.72
6a Wróblewska Julia 5.36
6a Andruszkiewicz Piotr 5.27
6a Chomenko Adam 5.0
6a Kucewicz Piotr 5.0
6b Gusman Małgorzata 5.27
6b Gusman Monika 5.18
6b Pawlików Karolina 5.1



Rok szkolny 2010/2011



Zestawienie średnich wyników sprawdzianu w klasie VI

Zestawienie średnich wyników sprawdzianu w klasie VI – 2011 r.



Porównanie średnich wyników sprawdzianu w klasie VI

Porównanie średnich wyników sprawdzianu w klasie VI – 2011 r.



Średnia ocen klas IV – VI

w pierwszym półroczu roku szkolnego 2010/2011

Średnia ocen klas IV – VI w pierwszym półroczu  roku szkolnego 2010/2011



Średnie wyniki klas VI z poszczególnych standardów

uzyskane podczas próbnego sprawdzianu w dniu 30.11.2010 r.

Średnie wyniki klas VI z poszczególnych standardów

I- czytanie, II – pisanie, III – rozumowanie, IV – korzystanie z informacji, v – wykorzystanie wiedzy w praktyce



Porównanie średnich wyników szkoły

uzyskanych podczas próbnego sprawdzianu klas VI ze średnimi wynikami w Polsce

Porównanie średnich wyników szkoły uzyskanych podczs próbnego sprawdzianu klas VI ze średnimi wynikami w Polsce



Najlepsi z najlepszych

klasa imię i nazwisko średnia
1a Adam Szczot
1b Julia Nowak
2a Agata Chodoła
2b Dominika Kokoszka
2c Melita Szymula
3a Aleksandra Reglińska
3b Joanna Gyurkovich
4a Anna Czachor 5,6
4a Zofia Miąskowska 5,5
4a Filip Nowakowski 5,5
4a Natalia Witulska 5,5
4a Klaudia Czowsz 5,4
4a Radosław Mikos 5,4
5a Zofia Jujka 5,83
5a Emilia Jabłońska 5,75
5a Piotr Andruszkiewicz 5,41
6a Zuzanna Piosik 5,64
6a Ignacy Szreter 5,5
6c Katarzyna Stryczyńska 5,4
6c Dominika Śwital 5,4


Oraz:

klasa imię i nazwisko średnia
5a Julia Wróblewska 5,33
4a Marta Kossakowska 5,3
5b Karolina Pawlików 5,25
5b Małgorzata Gusman 5,25
4b Żebrowski Adrian 5,20
6a Zofia Szreter 5,1
6a Monika Zakrzewska 5,1
6b Klaudia Telszewska 5,1
5a Piotr Kuciewicz 5,08
5a Sebastian Włodarczyk 5,0
4a Adam Jóźwiak 5,0
4a Klaudia Kędzierska 5,0



Rok szkolny 2009/2010



Wynik sprawdzianu w klasie VI

W Sprawdzianie klas VI wzięło udział:

  • z klasy VI a - 22 uczniów
  • z klasy VI b - 25 uczniów

Średni wynik miasta Gdańska 26,36

Wynik średni naszej szkoły wynosi 29,04

Wynik średni klasy VI a – 33,59

Wynik średni klasy VI b – 25,04

Z obowiązku przystąpienia do sprawdzianu został zwolniony uczeń, Adam Nyka - na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu laureata konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim. Uczeń ten uzyskał maksymalny wynik ze sprawdzianu.

Najlepszy wynik z testu uzyskał uczeń klasy VI a Krzysztof Siedlecki – 40 pkt



Średnie wyniki klas, szkoły i miasta Gdańska

tabela: Średnie wyniki klas, szkoły i miasta Gdańska


Konkursy międzyszkolne

lp. nazwa konkursu termin osiągnięcia uczeń / klasa
1 Konkurs plastyczny "Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki" XII 2009 wyróżnienie K. Kuchniewska 2b
J. Gyurkovich 2b
2 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – "Moja droga do szkoły" XI 2009 wyróżnienie klasy I - III
3 Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Re-bomka" XII 2009 wyróżnienia Z. Jujka 4a
A. Wnuk – Lipińska 6a
R. Kossowski 5c
E. Wiśniewska 4a
M. Kulesza 4a
4 Olimpiada Wiedzy o Gdańsku XI 2009
III 2010
III miejsce J. Półjanowski 5a
G. Kunc 6b
A. Kucharczyk 6a
5 Międzyszkolny Konkurs historyczny "Moja pomorska rodzina" III 2010 I miejsce K. Bobryk 6a
6 I Festiwal Twórczości w Językach Obcych IV 2010 I miejsce i Nagroda Główna za inscenizację w języku niemieckim klasa 5c
7 Międzyszkolny Konkurs "Minialchemik" IV 2010 I miejsce K. Siedlecki 6a
8 Międzyszkolny Konkurs recytatorski "Śmiech to zdrowie" IV 2010 III miejsce A. Reglińska 2a
9 Międzyszkolny konkurs – "Gdańskie Lwy" IV 2010 laureat - j. polski kl. III
laureat – matematyka kl. V
F. Nowakowski 3a
I. Szreter 5a
10 Ekologiczna Gra Miejska w ramach projektu "Miejska Ekoturystyka" V 2010 I miejsce N. Trojanowska 6b
G. Kunc 6b
A. Czachor 6b
11 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bursztynowe drzewo. Tropem baśni kaszubskich" IV 2010 wyróżnienie dzieci z klas I - III uczęszczające do świetlicy szkolnej
12 Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez Muzeum Etnograficzne III 2010 I miejsce W. Kurr kl. 1
13 Mistrzostwa Gdańska w Dwa Ognie Usportowione Chłopców II 2010 III miejsce klasa 4a i 4b
14 Mistrzostwa Gdańska w Piłce Nożnej klas V – VI V 2010 ćwierćfinał klasa 5a i 5b
15 Bieg Gdańszczan V 2010 Nagroda Główna N. Trojanowska 6b


Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie

lp. nazwa konkursu termin osiągnięcia uczeń / klasa
1 Wojewódzki konkurs "Wiem, co jem" XI 2009 I miejsce A. Juźwiak 3a
Z. Jujka 4a
2 Wojewódzki "Konkurs Wiedzy o Bohaterach Westerplatte" XI 2009 laureat A. Kucharczyk 6a
3 Konkurs Matematyczny – "Kangurek" III 2010 wynik - bardzo dobry O. Reglińska 2a
B. Graczkowski 2a
4 Konkurs Matematyczny - "Kangur – Maluch" III 2010 wyróżnienie z nagrodą
wyróżnienia
F. Nowakowski 3a
A. Juźwiak 3a,
R. Mikos 3a
5 Konkurs Matematyczny – "Kangur" III 2010 wyróżnienie z nagrodą

wyróżnienia


wynik bardzo dobry
Z. Piosik 5a
J. Kozak 6a
A. Nyka 6a
P. Kuciewicz 4a
O. Tołkacz 6a
K. Siedlecki 6a
A. Chomenko 4a
6 Wojewódzki Konkurs "Matematyka z przyrodą" XI 2009
III 2010
laureat (zwolniony ze Sprawdzianu klas VI) A. Nyka 6a
7 Wojewódzki Maraton Czytelniczy pod patronatem Kuratora Oświaty cały rok finaliści Z. Jujka 4a
A. Kucharczyk 6a
8 IX Konkurs Amatorskich Zespołów Teatralnych Szkół Podstawowych V 2010 Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska – III miejsce zespół teatralny SP 17
9 Wojewódzki Finał w Biegach Przełajowych IV 2010 III miejsce G. Kunc 6b
10 Udział w Konkursie "Szkoła na bursztynowym szlaku" pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdańska i Pomorskiego Kuratora Oświaty cały rok
finał – V 2010
Podanie wyników nastąpi w późniejszym terminie


Ciekawe przedsięwzięcia

  • Udział w konkursie i całorocznym projekcie "Szkoła na bursztynowym szlaku" pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdańska i Pomorskiego Kuratora Oświaty – koordynator Elżbieta Wilkowska – Zaremba.
  • Organizacja Miejskiej Akcji związanej z bezpieczeństwem dzieci – "Odblaskowe światełka"
  • Organizacja międzyszkolnych projektów i konkursów ekologicznych – koordynator Katarzyna Biedrzycka i Małgorzata Popow
  • Współpraca z Teatrem Miniatura i organizacja międzyszkolnego konkursu teatralnego i konkursu "Śmiech to zdrowie" – koordynator Alina Wiśniewska i Agata Goralska
  • Organizacja "Dnia Otwartego Szkoły" i "Dnia Przedszkolaka"
  • Organizacja wystaw tematycznych w bibliotece szkolnej z okazji:
    • "Dnia Patrona" – koordynator Lidia Kądziołka
    • "55-lecia Szkoły Podstawowej nr 17" i "50-lecia koła fotograficznego – SZPACZKI" – koordynator Lidia Kądziołka
    • Wystawa eksponatów z epoki napoleońskiej (mundury, broń, elementy oryginalnych części garderoby) oraz pokaz musztry Wojsk Napoleońskich – koordynator p. Izabela Zawada
  • Pokaz umiejętności i talentów w szkolnym programie pt. "Mam talent" (organizator - I. Markuszewicz) oraz pokaz muzycznych uzdolnień uczniów w koncercie - "Dzieci - dzieciom" – organizator p. Joanna Furmańska
  • "Klamerkowa wystawa" klas I – III (prezentacja prac literackich, plastyczno - technicznych klas I – III)





1. INFORMACJE OGÓLNE:


W I semestrze roku szk. 2009/2010 do klas 0 – VI uczęszczało:

  • klasy "0" : 35
  • klasy I – III: 145
  • klasy IV – VI: 157
  • Łącznie w klasach 0 – III: 180
  • Razem do klas 0 – VI uczęszczało 337 uczniów


2. WYNIKI KLAS IV – VI PO I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010:

wynikiklas

3. OSIĄGNIĘCIA:


wynikiklas
wynikiklas

wynikiklas


4. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:


Dnia 22.09.09r. odbyły się eliminacje do finału miejskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych na stadionie GOKF. Do Finałów Mistrzostw Gdańska z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące osoby:

  • I miejsce w eliminacjach Grzegorz Kunc kl.VI b
  • III miejsce w eliminacjach Jakub Kozak kl.VI a
  • VII miejsce w eliminacjach Maja Gwóźdź kl.VI a

30 września w finałach Indywidualnych Biegów Przełajowych o Mistrzostwo Gdańska udział wzięła reprezentacja SP nr 17. Uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Gdańska:

  • I miejsce zajął Grzegorz Kunc - Indywidualny Mistrz Gdańska
  • VII miejsce zajął Jakub Kozak
  • XXIX miejsce Maja Gwóźdź

Dnia 05.11.09 odbyły się eliminacje do Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Dziewcząt. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce i zakwalifikowała się do drugiej rundy-ćwierćfinału. SP nr 17 reprezentowały następujące zawodniczki : Natalia Trojanowska, Natalia Sadowska, Klaudia Sitarska, Dominika Śwital, Natalia Raczyńska, Emilia Koczorowska, Karolina Dominik, Daria Szczygielska, Karolina Kwidzińska.


Dnia 20.11.09r. w SP Nr 42 odbyły się ćwierćfinały Mistrzostw Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Dziewcząt . Nasza szkoła zajęła trzecie miejsce.


Dnia 04.12.2009 r. odbyły się eliminacje do zawodów Mistrzostw Gdańska Szkół Podstawowych w "Dwóch ogniach usportowionych" chłopców. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce i zakwalifikowała się do drugiej rundy ćwierćfinału.


Rok szkolny 2008/2009


Osiągnięcia w konkursach:

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Język polski z historią" – konkurs organizowany pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty
  • Laureaci w Ogólnopolskim Konkursie "Kangur matematyczny"
  • Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z j. angielskiego
  • Laureaci w miejskim konkursie "Gdańskie Lwy"
  • Laureaci w ogólnopolskim konkursie "Megaolimpiada"
  • Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska w Konkursie Amatorskich Zespołów Teatralnych Szkół Podstawowych "Baśń bez granic"

Najwyższe lokaty w:

  • Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Mali mieszkańcy wielkiego drzewa"
  • Międzyszkolnym Konkursie recytatorskim "Śmiech to zdrowie"
  • Międzyszkolnym Konkursie "Moja droga do szkoły"
  • Międzyszkolnym Konkursie "Wiedza o Wrzeszczu"
  • Mistrzostwach Gdańska w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt

Ponadto:

  • Szkoła, wraz z Teatrem Miniatura, jest Współorganizatorem Wojewódzkiego Konkursu Amatorskich Zespołów Teatralnych Szkół Podstawowych "Baśń bez granic"
  • Szkoła, wraz z Teatrem Miniatura, jest Współorganizatorem Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas II – III "Śmiech to zdrowie"
  • Współorganizowała Ogólnopolską Konferencję "Przyjaciele Zippiego"
  • Szkoła Organizowała Ogólnopolską Konferencję poświęconą rocznicy "350 – lecia odsieczy Duńskiej"

© 2006 - 2014 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stefana Czarnieckiego w Gdańsku

Facebook